Hurá na hudební festival!

Vypadněte z reality a zaposlouchejte se do kvalitní české a slovenské hudby. Vyrazte s přáteli na hudební festival. O prázdninách je jich spoustu, proto neváhejte a vybírejte dle vkusu a libosti. Rock for people v Hradci Královém, Májáles v Praze a Brně, či festival Hrady a zámky. Tyto a spoustu jiných čeká jen na vás!

Pivo, víno a sex

Každý si festival užívá po svém. Jedni sem jedou kvůli hudběa dobrému jídlu, jiní kvůli nezávaznému flirtu, případněsexu na jednu noc. Lidé jsou tu dost opilí, proto je řada z nich druhý den vzpamatovává z kocoviny, a tak ani nevydrží pít a užívat si celý víkend. Koukat a mlsat můžete na zemi na dece, nebo si sednout na lavičku do nůžkového stanu, ovšem tyto místa bývají pořád obsazená, proto musíte vychytat správný čas, abyste si sedli.

Zpěváci, rapeři i hudební skupiny

Ptáte se, koho všemu si můžete na festivalu poslechnout. Vždy záleží na pořadatelích, jaké interprety pozvou. Program je možné si stáhnout na internetu.Většinou to bývá ale namixováno, proto zde můžete natrefit na rapery, zpěváky a zpěvačky i hudební skupiny.